Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.5
The Quiet OnesRated ★ 2.5
Pee Mak PhrakanongRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 4.0
SphereRated ★ 4.0
Just Do It!Rated ★ 3.5
DoomRated ★ 2.5
HighlanderRated ★ 4.0
SpeciesRated ★ 2.5
The PunisherRated ★ 2.5
Safe HouseRated ★ 3.0
The Cable GuyRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.0