Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0