Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Love Never DiesRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0