Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5