Movies
Ratings
925
Hi.5Rated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
RansomedRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5