Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0