Series
Ratings
43
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5