Series
Ratings
110
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Rose MansionRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0