Titles you rated
PassengersRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
3 GenerationsRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0