Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Natsume Yujin-choRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5