Movies
Ratings
259
Never Back DownRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0