Titles you rated
SunnyRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0