Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 2.0
English VinglishRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
ShineRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.0
The SapphiresRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 3.5
The Ridiculous 6Rated ★ 3.0