Movies
Ratings
482
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Machete KillsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 1.5
SpyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hottest StateRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
Invasion of Alien BikiniRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
The EmploymentRated ★ 3.0