Titles you rated
Only YesterdayRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Moon YoungRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0