Movies
Ratings
98
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 5.0
Villain and WidowRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 5.0