Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5