Titles you rated
HerRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0