Movies
Ratings
357
LucyRated ★ 3.0
The Man Without a HeadRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
Love & EngineeringRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
My WayRated ★ 1.5
MilkRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 3.5
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0