Titles you rated
Pretty CrazyRated ★ 2.0
CobwebRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
The Ghost GameRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
House of SayuriRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Still WalkingRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Dog's Way HomeRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.0