Series
Ratings
103
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.0- Once There Lived A SweetfishRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- MonsterRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5- KkangsooniRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 3.5- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0