Movies
Ratings
50 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
 Now You See MeRated ★ 4.0 Now You See MeRated ★ 4.0
 UnbowedRated ★ 3.5 UnbowedRated ★ 3.5
 Live Free or Die HardRated ★ 3.0 Live Free or Die HardRated ★ 3.0
 Shrek the ThirdRated ★ 3.0 Shrek the ThirdRated ★ 3.0
 Home Alone 3Rated ★ 4.0 Home Alone 3Rated ★ 4.0
 Stuart LittleRated ★ 4.0 Stuart LittleRated ★ 4.0
 As OneRated ★ 3.5 As OneRated ★ 3.5
 Finding NemoRated ★ 3.5 Finding NemoRated ★ 3.5
 Perfect GameRated ★ 4.0 Perfect GameRated ★ 4.0
 My Name Is KhanRated ★ 4.0 My Name Is KhanRated ★ 4.0
 Step Up RevolutionRated ★ 5.0 Step Up RevolutionRated ★ 5.0
 Toy Story 2Rated ★ 3.5 Toy Story 2Rated ★ 3.5
 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
 MadagascarRated ★ 3.0 MadagascarRated ★ 3.0
 School of RockRated ★ 4.0 School of RockRated ★ 4.0
 Stuart Little 2Rated ★ 5.0 Stuart Little 2Rated ★ 5.0
 Step Up 3DRated ★ 5.0 Step Up 3DRated ★ 5.0
 World War ZRated ★ 3.0 World War ZRated ★ 3.0
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5 Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5