Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0