Movies
Ratings
85
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 2.5
My WayRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5