Series
Ratings
42
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0