Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 3.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
A Man's StoryRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 1.5
Inspiring GenerationRated ★ 2.5
Kid GangRated ★ 3.0- Scorched Rice Teacher and Seven PotatoesRated ★ 5.0
- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 4.0
Chunja's Happy EventsRated ★ 3.0
Legend of AmbitionRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Guardian AngelRated ★ 3.5
Age of HeroesRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 3.0
Im Kkeok JeongRated ★ 3.0