Titles you rated
NewnessRated ★ 2.5
The Squid and the WhaleRated ★ 4.0
The Precious memory of Gogo BrothersRated ★ 5.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.0
Gangster HighRated ★ 1.5- There Is No Lid on the SeaRated ★ 2.5
Ghost WorldRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Happy FlightRated ★ 3.0
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 2.0
PatersonRated ★ 5.0