Series
Ratings
70
Watashi ga Kemono ni Natta YoruRated ★ 3.5
PerformerRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Screening HumanityRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
- AbyssRated ★ 4.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 2.0
And, LiveRated ★ 2.5
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
Even If You Don't Do ItRated ★ 2.0
Koisenu FutariRated ★ 2.5
Goodbye SoloRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Second LoveRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 5.0
SilentRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Weakest BeastRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5