Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5