Titles you rated
Jaws 2Rated ★ 2.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
The Maid and the MagicianRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
QuickRated ★ 1.5