Titles you rated
Call It LoveRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.0
HumansRated ★ 5.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.5
DynastyRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 5.0- Flames of DesireRated ★ 3.0
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 2.5