Titles you rated
I Am DragonRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
xXxRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
All for the WinnerRated ★ 4.0