Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.5
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 2.0
CarolRated ★ 3.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
A Single ManRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5