Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Han Gong-juRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.0