Series
Ratings
15
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Love Hina AgainRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5