Series
Ratings
17
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5