Titles you rated
A Touch of SinRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.0
ZatoichiRated ★ 4.0
Slow WestRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
10 Items or LessRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Great PassageRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
Salmon Fishing in the YemenRated ★ 4.0
Jimmy's HallRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.0
Michael ClaytonRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 5.0
Black JackRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 4.5
ColorfulRated ★ 4.5
SelmaRated ★ 4.0