Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
RomeRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0