Movies
Ratings
29
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0