Movies
Ratings
545
The UnjustRated ★ 4.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0