Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0