Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Orphan: First KillRated ★ 2.0
SmileRated ★ 3.5
CountdownRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 1.0
The MediumRated ★ 2.0
Hard HitRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5