Titles you rated
The ShiningRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
SproutRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 5.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5