Titles you rated
Taste of WifeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 2.0