Movies
Ratings
157
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5