Movies
Ratings
402
Sing StreetRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0