Movies
Ratings
792- All Bark No BiteRated ★ 4.0
- WishRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The NeverEnding StoryRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Gnomeo & JulietRated ★ 0.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
TedRated ★ 1.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 2.5
Another EarthRated ★ 2.5