Series
Ratings
21
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 1.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5- 푸른 저편의 포리듬Rated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0