Movies
Ratings
584- IndigestionRated ★ 5.0
First SummerRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Hail to HellRated ★ 3.5
No Dogs or Italians AllowedRated ★ 4.5
Liquor Store DreamsRated ★ 4.0- Can't Stop!Rated ★ 3.5
- The Last Family PhotoRated ★ 3.5
- Stay Over NightRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Midsummer MadnessRated ★ 3.5
The layoverRated ★ 3.0
ColumbusRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0