Movies
Ratings
341
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
RecalledRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
PauletteRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Love & MercyRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 4.0